מחפשים עבודה בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

עבודה בתאילנד

אם אתם בעלי ביטחון וממון, ומתכוונים להשתקע בתאילנד לטווח ארוך, תוכלו לנסות ולהקים עסקי תיירות משלכם. סוג זה של עבודה בתאילנד מתאים פחות לצעירים בתחילת שנות העשרים, אולם בהחלט אפשרי לחבר'ה מעט בוגרים יותר. יש גם ישראלים שמוצאים עבודה בתאילנד בתור מוכרי תכשיטים או מזכרות בשווקים, אולם מספרם של אלו מועט מאוד.

סוג נוסף ומקובל למדי של עבודה בתאילנד הוא הוראת אנגלית, בעיקר במסגרת בתי ספר מקומיים. על מנת למצוא עבודה בתאילנד כמורים לאנגלית צריך כמובן לדעת אנגלית ברמה גבוהה, וגם ניסיון בהוראה או הדרכה לא יזיק. כמו בעבודה בהדרכת צלילה, אל לכם לצפות למשכורת שמנה אלא בעיקר לחוויה נדירה של מגורים במדינה שונה מאוד מנטלית ופיזית מישראל. יוצאת מן הכלל היא עבודה בתאילנד בתחומי ההיי-טק וההנדסה, שעשויה להיות רווחית מאוד לבעלי ניסיון והשכלה מתאימה.

לא ניתן למצוא בתאילנד עבודות סטנדרטיות שקיימות בחו"ל, כמו מכירה בעגלות או מכירת ציורי שמן, כיוון שהן אינן מתאימות לאוכלוסיה המקומית ולסוג התיירים הפוקד את המדינה. ככלל, קשה לדבר על עבודה בתאילנד במושגים רווחיים במיוחד – אין ספק כי מבחינת משכורת ותנאים תאילנד לא יכולה להתחרות במדינות המערב. עם זאת, עבודה בתאילנד בהחלט עשויה לכסות את הוצאות המחיה הצנועות של מי שהתאהב בחופים ובחופש, ומעוניין להכיר את תאילנד באופן עמוק יותר מטיול תיירים שטחי. לא תמיד קל למצוא עבודה בתאילנד, אולם באמצעות התמדה והיעזרות בישראלים הרבים במדינה בוודאי תוכלו למצוא עבודה בתאילנד שתתאים לכישורים שלכם.

title Filter     הצג # 
# כותרת מאמר